Мікрохвильова піч

Характеристики продукту
- Компактний дизайн, що економить місце
- 5 рівнів потужності
- Включаючи металеву решітку

Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- Компактна мікрохвильова піч об'ємом 20 літрів - поміститься на будь-якій кухні
- 800 Вт та 5 рівнів потужності для індивідуальних потреб
- Потужний гриль 1000 Вт для хрусткої скоринки та чудового аромату смаженого
- Комбіноване приготування (функція гриля + мікрохвильова піч)
- Інтуїтивно зрозумілі поворотні елементи керування для надзвичайно легкого використання
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12 кг |
| Глибина продукту | 32,4 см |
| Колір | акриловий сірий |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 44 x 25,8 x 32,4 см |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 44 см |
| висота продукту | 25,8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 470 ₴








