
Мікрохвильова піч
Характеристики продукту
- Камера на 20 л
- Потужність мікрохвильової печі 800 Вт
- Потужність гриля 1000 Вт
- 5 рівнів потужності мікрохвильової печі та комбіновані програми
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис
Багатофункціональні мікрохвильові печі з унікальним дизайном підійдуть для будь-якої кухні та стилю приготування їжі.
Характеристика
- 20-літровий простір для приготування їжі
- Корпус з нержавіючої сталі
- Інтер'єр з нержавіючої сталі
- 5 рівнів потужності мікрохвильової печі
- 14 автоматичних програм приготування
- 1 комбінована програма: мікрохвильова піч 55% та гриль 45%
- 1 комбінована програма: мікрохвильова піч 30% та гриль 70%
- 60-хвилинний таймер із сигналом завершення
- Скляний поворотний стіл ø 24,5 см
- Цифровий годинник
- Внутрішнє освітлення.
- Розміри робочої зони Ш/В/Г 295 x 180 x 315 мм
Комплект поставки
- Мікрохвильова піч
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Caso |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 14,7 кг |
| Волість | 800 Вт |
| Глибина продукту | 400 мм |
| Колір | Чорний |
| Місткість | 20 літрів |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Розміри | (Ш x В x Г) 450 x 260 x 400 мм |
| Технічні характеристики кухонної техніки | функція гриля |
| Тип продукту | Мікрохвильова піч |
| Ширина вироби | 450 мм |
| висота продукту | 260 мм |
| Робоча напруга | 230 В |
| розмір стенда | 483 мм (19 дюймів) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 500 ₴


