
Цифрова фоторамка Denver PFF-1516, 39,6 см, 15,6 дюйма, 1920 x 1080 пікселів, 16 ГБ, чорний, білий 518214
16 590 ₴
- В наявності
- Код: 518214
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Цифрова фоторамка Denver PFF-1516

Характеристики продукту
- IPS-сенсорний екран
- 15,6-дюймовий FULL HD
- 16 ГБ флеш-пам'яті

Опис
15,6-дюймова цифрова фоторамка FULL HD з Wi-Fi та програмним забезпеченням FRAMEO. Це новий спосіб обміну фотографіями з друзями та родиною. Сенсорний IPS-екран забезпечує чітке та чітке зображення.
Вражаючі картини та багато місця для зберігання
Продемонструйте свої найкращі спогади на 15,6-дюймовому сенсорному екрані FULL HD IPS з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів. Завдяки 16 ГБ флеш-пам'яті ви можете зберігати тисячі фотографій безпосередньо на рамці FRAMEO.
Безперебійне підключення
За допомогою попередньо встановленого програмного забезпечення FRAMEO просто завантажте додаток на свій смартфон і надсилайте фотографії та відео безпосередньо на фоторамку. Ця функція ідеально підходить для спільного перегляду моментів із родиною.
революція в соціальних мережах
FRAMEO пропонує унікальний сервіс соціальних мереж на основі фотографій, який дозволяє сотням друзів завантажувати фотографії та відео безпосередньо у вашу фоторамку. Додайте текст до своїх фотографій, щоб надати їм особистого шарму.
Повний контроль одним натисканням кнопки
Власник фоторамки має повний контроль над дисплеєм і може додавати або видаляти друзів безпосередньо з сенсорного екрана. Встановіть час обертання зображення від 10 секунд до 30 хвилин.
Практичні та інтелектуальні функції
Використовуйте функцію таймера, щоб автоматично вимикати фоторамку FRAMEO вночі, щоб ви могли використовувати її лише тоді, коли вона вам потрібна.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Вражаючі картини та багато місця для зберігання
Продемонструйте свої найкращі спогади на 15,6-дюймовому сенсорному екрані FULL HD IPS з роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів. Завдяки 16 ГБ флеш-пам'яті ви можете зберігати тисячі фотографій безпосередньо на рамці FRAMEO.
Безперебійне підключення
За допомогою попередньо встановленого програмного забезпечення FRAMEO просто завантажте додаток на свій смартфон і надсилайте фотографії та відео безпосередньо на фоторамку. Ця функція ідеально підходить для спільного перегляду моментів із родиною.
революція в соціальних мережах
FRAMEO пропонує унікальний сервіс соціальних мереж на основі фотографій, який дозволяє сотням друзів завантажувати фотографії та відео безпосередньо у вашу фоторамку. Додайте текст до своїх фотографій, щоб надати їм особистого шарму.
Повний контроль одним натисканням кнопки
Власник фоторамки має повний контроль над дисплеєм і може додавати або видаляти друзів безпосередньо з сенсорного екрана. Встановіть час обертання зображення від 10 секунд до 30 хвилин.
Практичні та інтелектуальні функції
Використовуйте функцію таймера, щоб автоматично вимикати фоторамку FRAMEO вночі, щоб ви могли використовувати її лише тоді, коли вона вам потрібна.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Комплект поставки
- Цифрова фоторамка;
- Інструкція користувача.
- Зарядний пристрій
- Кабель USB-C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB-C®SD |
| Відбивати діагональ (см) | 39,6 см |
| Джерело живлення | от электросети |
| Діагональ дисплея | 15,6 дюйма |
| Діагональ екрана (в см) | 39,6 см |
| Клас енергоефективності | С (А - Г) |
| Місткість | 16 Гб |
| Повторити | Фото |
| Роздільна здатність екрана | Full HD (1920 x 1080 пікселів) |
| Річне споживання електроенергії | 6 кВтч/год |
| Споживана потужність | 6 дюймів |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0,1 Вт |
| Споживана потужність у режимі сну | 0,1 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 590 ₴




