
Цифрова фоторамка Denver PFF1503w WiFi 39,6 см 15,6 дюйма 1920 x 1080 пікселів 16 ГБ Біла 518213
15 490 ₴
- В наявності
- Код: 518213
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Фоторамка DENVER PFF-1503WMK2 Frameo

Характеристики продукту
- 15,6-дюймова розумна фоторамка з Wi-Fi, сенсорним екраном FULL HD IPS та 16 ГБ флеш-пам'яті eMMC
- Попередньо встановлене програмне забезпечення FRAMEO
- Завантажте застосунок на свій смартфон, а потім перенесіть свої фотографії та відео на рамку FRAMEO
- FRAMEO — це новий вид соціальних мереж на основі фотографій — сотні друзів завантажують фотографії та відео безпосередньо в рамку.
- Додавання тексту до зображень
- Власник рамки має контроль над дисплеєм, друзів можна додавати та видаляти безпосередньо з сенсорного екрана.
- Встановіть час обертання зображення від 10 секунд до 30 хвилин
- Функція таймера для автоматичного вимкнення рамки FRAMEO вночі

Опис
15,6-дюймова цифрова фоторамка FULL HD Wi-Fi з програмним забезпеченням для фотографування FRAMEO.
Новий спосіб ділитися фотографіями з друзями та родиною. Сенсорний IPS-екран для надзвичайно чітких зображень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Новий спосіб ділитися фотографіями з друзями та родиною. Сенсорний IPS-екран для надзвичайно чітких зображень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 15,6-дюймовий сенсорний екран FULL HD IPS
- 16 ГБ флеш-пам'яті та 1 ГБ оперативної пам'яті
- Роздільна здатність 1920x1080 пікселів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | WLANmicroSD |
| Ваги | 1.58 |
| Відбивати діагональ (см) | 39,6 см |
| Глибина продукту | 30 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Діагональ дисплея | 15,6 дюйма |
| Діагональ екрана (в см) | 39,6 см |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Місткість | 16 Гб |
| Повторити | ФотоВідео |
| Розміри | (Ш x В x Г) 389 x 242 x 30 мм |
| висота продукту | 242 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 490 ₴








