
Цифрова фоторамка Denver PFF1543DW WiFi 39,6 см 15,6 дюймів 1920 x 1080 пікселів 16 ГБ Дерево (темне) 518210
17 030 ₴
- В наявності
- Код: 518210
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Фоторамка DENVER PFF-1543DW Frameo

Характеристики продукту
- 15,6-дюймова розумна фоторамка з Wi-Fi, сенсорним IPS-екраном та 16 ГБ флеш-пам'яті (eMMC)
- Попередньо встановлене програмне забезпечення FRAMEO, яке дозволяє створювати власні персоналізовані функції фоторамки
- Дерев'яна рама
- Завантажте застосунок на свій смартфон і завантажуйте фотографії й відео на рамку FRAMEO – ідеально, якщо ви хочете передати свою Frameo члену родини.
- Frameo — це новий вид соціальних мереж на основі фотографій, де сотні друзів завантажують фотографії та відео безпосередньо у вашу рамку.
- Надсилайте своїй родині чи друзям найновіші фотографії та відео з Різдва, свят тощо.
- Додавання тексту до зображень
- Фоторамка FRAMEO надає обміну фотографіями нового, набагато більш персонального підходу.
- Як власник фоторамки FRAMEO, ви контролюєте все. Ви вирішуєте, хто може надсилати вам фотографії та відео, а також можете запрошувати друзів, родину та інших.
- 15,6-дюймовий сенсорний IPS-екран FULL HD з роздільною здатністю 1920x1080
- Регульований час обертання зображення від 10 секунд до 30 хвилин
- Функція таймера для автоматичного вимкнення рамки FRAMEO вночі

Опис
15,6-дюймова цифрова фоторамка FULL HD з Wi-Fi, програмним забезпеченням для фотографування FRAMEO та дерев'яною рамкою.
Новий спосіб ділитися фотографіями з друзями та родиною. Сенсорний IPS-екран для надзвичайно чітких зображень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Новий спосіб ділитися фотографіями з друзями та родиною. Сенсорний IPS-екран для надзвичайно чітких зображень.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | WLANmicroSD |
| Ваги | 2342 |
| Відбивати діагональ (см) | 39,6 см |
| Глибина продукту | 25 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Діагональ дисплея | 15,6 дюйма |
| Діагональ екрана (в см) | 39,6 см |
| Клас енергоефективності | Д (А - Г) |
| Місткість | 16 Гб |
| Повторити | ФотоВідео |
| Роздільна здатність екрана | Full HD (1920 x 1080 пікселів) |
| Розміри | (Ш x В x Г) 433 x 280 x 25 мм |
| висота продукту | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 030 ₴








