
Цифрова фоторамка Braun Phototechnik DigiFrame 1731 8 ГБ, 43,9 см, 17,3 дюйма, 1920 x 1080 пікселів, 8 ГБ, чорна 518208
21 680 ₴
- В наявності
- Код: 518208
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Фоторамка Braun DigiFrame 1731 8 ГБ 43,9 см (17,3 дюйма)
Характеристики продукту
- Діагональ дисплея: 43,9 см (17,3 дюйма)
- IPS-дисплей
- 8 ГБ пам'яті
Опис
Тонкий дизайн + найвища продуктивність
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- HDMI
- Повний HD
- 8 ГБ
Комплект поставки
- В комплекті блок живлення 9 В/1,5 А.
- Дистанційне керування
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMI |
| Відбивати діагональ (см) | 43,9 см |
| Відтворювані формати | JPEGBMPGIFMP3WMAOggWAVFLACRMRMVBH.264WMVMPEG-4DivXMPEG-1MPEG-2MJPEGXviDAVIMJPEGMOV Гіл більше |
| Глибина продукту | 25 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Діагональ дисплея | 17,3 дюйма |
| Діагональ екрана (в см) | 43,94 см |
| Клас енергоефективності | СУМКА) |
| Коефіцієнт динамічної контрастності | 500 : 1 |
| Місткість | 8 ГБ |
| Річне споживання електроенергії | 19 кВтч/год |
| Споживана потужність | 19 Вт |
| Споживана потужність у режимі сну | 0 Вт |
| висота продукту | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 680 ₴

