
Цифрова фоторамка Braun Phototechnik DigiFrame 1901 8 ГБ, 47 см, 18,5 дюймів, 1366 x 768 пікселів, 8 ГБ, чорна 518206
26 330 ₴
- В наявності
- Код: 518206
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Фоторамка Braun DigiFrame 1901 8 ГБ 18,5 дюймів (46,99 см)

Характеристики продукту
- Розмір дисплея: 18,5 дюймів (46,99 см)
- Професійна рамка з IPS-дисплеєм
- 8 ГБ пам'яті

Опис
Вражаючий розмір і найвища продуктивність
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- HDMI
- Повний HD
- 8 ГБ
Комплект поставки
- В комплекті блок живлення 12 В/1,5 А.
- Дистанційне керування
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMI |
| Відбивати діагональ (см) | 47 см |
| Відтворювані формати | JPEGBMPPNGMP3MPEG-2MPEG-4H.264RMRMVBMOVMJPEGAVIDATVOBMKVMP4 Показати більше |
| Глибина продукту | 37 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Діагональ дисплея | 18,5 дюйма |
| Діагональ екрана (в см) | 46,99 см |
| Клас енергоефективності | СУМКА) |
| Коефіцієнт динамічної контрастності | 500 : 1 |
| Місткість | 8 ГБ |
| Річне споживання електроенергії | 25 кВтч/год |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| висота продукту | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 330 ₴



