
Braun Phototechnik DigiFrame 1019 WiFi чорна цифрова фоторамка 25.7 см 10.1 дюйма 1280 x 800 пікселів 16 ГБ чорна 518205
13 930 ₴
- В наявності
- Код: 518205
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Фоторамка Braun DigiFrame 1019 WiFi чорного кольору 25,7 см (10,1 дюйма)

Характеристики продукту
- Діагональ дисплея: 25,7 см (10,1 дюйма)
- Фотографії через Wi-Fi безпосередньо на рамці
Опис
Безкоштовний додаток Frameo, G-сенсор для автоматичного повороту
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Сенсорний екран
- 16 ГБ пам'яті
Комплект поставки
- Включає блок живлення 5 В/2,0 А.
Коментарі
можливі короткометражні фільми (15 сек.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відбивати діагональ (см) | 25,7 см |
| Відтворювані формати | JPEGBMPGIFPNG |
| Глибина продукту | 17 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Діагональ дисплея | 10,1 дюйма |
| Клас енергоефективності | С (А - Г) |
| Коефіцієнт динамічної контрастності | 350 : 1 |
| Місткість | 16 Гб |
| Роздільна здатність екрана | 1280 x 800 пікселів |
| Розміри | (Ш x В x Г) 260 x 180 x 17 мм |
| Технічні характеристики цифрової фоторамки | вбудований динамік |
| Тип продукту | Цифрова фоторамка |
| Формат зображення | 16:10 |
| висота продукту | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 930 ₴


