
Цифрова фоторамка Denver PFF2162LW WiFi 54,6 см 21,5 дюйма 1920 x 1080 пікселів 32 ГБ Деревина 518200
25 670 ₴
- В наявності
- Код: 518200
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Фоторамка Frameo

Характеристики продукту
- 21,5-дюймова розумна фоторамка з Wi-Fi, сенсорним екраном FULL HD IPS та 32 ГБ флеш-пам'яті (eMMC)
- Дубова рама та сумісність зі стандартом VESA
- Попередньо встановлене програмне забезпечення FRAMEO
- Завантажте застосунок на свій смартфон, а потім перенесіть свої фотографії та відео на рамку FRAMEO
- Дводіапазонний Wi-Fi (2,4 ГГц та 5 ГГц)
- FRAMEO — це новий вид соціальних мереж на основі фотографій — сотні друзів завантажують фотографії та відео безпосередньо в рамку.
- Додавання тексту до зображень
- Власник рамки має контроль над дисплеєм, друзів можна додавати та видаляти безпосередньо з сенсорного екрана.
- Встановіть час обертання зображення від 10 секунд до 30 хвилин
- Функція таймера для автоматичного вимкнення рамки FRAMEO вночі

Опис
21,5-дюймова цифрова фоторамка з дерев'яною рамкою та програмним забезпеченням FRAMEO
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- 21,5-дюймовий сенсорний екран FULL HD IPS
- 32 ГБ флеш-пам'яті
- Роздільна здатність 1920x1080 пікселів з коефіцієнтом контрастності 1000:1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Рамка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | WLANmicroSD |
| Ваги | 5.16 |
| Відбивати діагональ (см) | 54,6 см |
| Глибина продукту | 50 мм |
| Джерело живлення | от электросети |
| Діагональ дисплея | 21,5 дюйма |
| Діагональ екрана (в см) | 54,6 см |
| Клас енергоефективності | Е (А - Г) |
| Коефіцієнт динамічної контрастності | 1000 : 1 |
| Місткість | 32 ГБ |
| Повторити | ФотоВідео |
| Розміри | (Ш x В x Г) 590 x 380 x 50 мм |
| висота продукту | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 670 ₴








