
Фотопринтер HP Sprocket Select Роздільна здатність друку: 600 x 300 dpi Максимальний розмір паперу: 58 x 87 мм 518199
12 630 ₴
- В наявності
- Код: 518199
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Фотопринтер HP Sprocket Select

Характеристики продукту
- Персоналізуйте свої фотографії: ексклюзивні наліпки, рамки та багато іншого
- Друк фотографій зі смартфона став простішим, ніж будь-коли
- Позначте фотографію хештегом, щоб вона автоматично була готова до друку
- Виготовлено з переробленого пластику (понад 50%)
- Діліться фотографіями в Google Фото для зручного друку

Опис
Перетворіть свої улюблені моменти на спогади. Прикрасьте миттєві фотографії ексклюзивними дизайнерськими наліпками та рамками, а потім роздрукуйте їх зі свого смартфона у розмірі, на 30% більшому, ніж фотографії Sprocket. Легко перетворіть фотографії на кураторські спогади — ідеально підходять для щоденників та настінних розписів.
Ваш фотодизайнер
Отримайте доступ до ексклюзивних дизайнерських функцій за допомогою програми HP Sprocket, яка пропонує стильні рамки, наліпки та багато іншого.
Редагуйте та друкуйте фотографії гаманцевого розміру зі свого смартфона за допомогою програми HP Sprocket
День є. Роздрукуйте це.
· Просто позначте фотографію в соціальних мережах хештегом і зручно роздрукуйте її зі свого смартфона
Sprocket Select запускається миттєво, що дозволяє швидко друкувати за допомогою програми HP Sprocket та Bluetooth®.
Створіть спільний фотоальбом за допомогою Google Фото. Переглядайте та друкуйте фотографії в одному місці за допомогою програми HP Sprocket.
Легко діліться Sprocket Select з іншими смартфонами та відстежуйте свої знімки за допомогою індивідуально регульованих світлодіодних дисплеїв.
Більші фотографії. Кращі історії.
Друкуйте свої фотографії на глянцевому фотопапері з клейкою основою у форматі 5,8 x 8,7 см (2,3 x 3,4 дюйма) — для альбомів для вирізок та інших творчих проектів
Цей портативний фотопринтер розміром з мобільний телефон, тому ви можете брати його з собою майже куди завгодно.
Цей тонкий портативний фотопринтер розроблено з урахуванням вашого унікального стилю.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ваш фотодизайнер
Отримайте доступ до ексклюзивних дизайнерських функцій за допомогою програми HP Sprocket, яка пропонує стильні рамки, наліпки та багато іншого.
Редагуйте та друкуйте фотографії гаманцевого розміру зі свого смартфона за допомогою програми HP Sprocket
День є. Роздрукуйте це.
· Просто позначте фотографію в соціальних мережах хештегом і зручно роздрукуйте її зі свого смартфона
Sprocket Select запускається миттєво, що дозволяє швидко друкувати за допомогою програми HP Sprocket та Bluetooth®.
Створіть спільний фотоальбом за допомогою Google Фото. Переглядайте та друкуйте фотографії в одному місці за допомогою програми HP Sprocket.
Легко діліться Sprocket Select з іншими смартфонами та відстежуйте свої знімки за допомогою індивідуально регульованих світлодіодних дисплеїв.
Більші фотографії. Кращі історії.
Друкуйте свої фотографії на глянцевому фотопапері з клейкою основою у форматі 5,8 x 8,7 см (2,3 x 3,4 дюйма) — для альбомів для вирізок та інших творчих проектів
Цей портативний фотопринтер розміром з мобільний телефон, тому ви можете брати його з собою майже куди завгодно.
Цей тонкий портативний фотопринтер розроблено з урахуванням вашого унікального стилю.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Вибір передач HP
- USB-кабель
- Самоклеючий фотопапір HP ZINK® (10 аркушів)
- Документація
Коментарі
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Системні вимоги
- Android: 5.1 і новіші версії
- iOS: 10.0.2 та пізніші версії
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| WLAN | Немає |
| Інтерфейс | Bluetooth |
| Ваги | 180 г |
| Глибина продукту | 130,4 мм |
| Джерело живлення | Внутрішній літій-іонний акумулятор |
| Доля | високоякісний фотодрук |
| Кількість годівниць | 1 |
| Локальна мережа | Немає |
| Максимальний розмір паперу | 58 х 87 мм |
| Місткість (папір) | 10 |
| Роздільна здатність друку | 600 х 300 точок на дюйм |
| Стан | Нове |
| Сумісні витратні матеріали | HP 2LY72A |
| Швидкість друку (фото) | 68 с/зображення |
| висота продукту | 17,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 630 ₴







