
Великий дисплей Samsung QM43C
Характеристики продукту
- УВІМК.
- УВІМК.
- Динамічний коефіцієнт контрастності: 4000:1
- Час відгуку пікселя: 8 мс
Опис
Максимальний ефект у найменшому просторі
З глибиною всього 28,5 мм, QMC є найтоншим варіантом у серії UHD від Samsung. Він сумісний із настінним кріпленням Slim Fit, що забезпечує чисте та легке встановлення будь-де. QMC оптимізує простір завдяки елегантному дизайну, який ідеально доповнить ваше робоче середовище.
Елегантний дизайн, захоплююча продуктивність
QMC додає елегантності вашому бізнес-дисплею, максимально використовуючи простір. Завдяки покращеним внутрішнім компонентам та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу головного екрана, пристрій простий у використанні. Продуктивність та інноваційний дизайн QMC допомагають компаніям у різних галузях досягати зростання.
Чистий вигляд у альбомному або портретному форматі
Рамки однакові та рівні з усіх чотирьох боків дисплея, мають однакову товщину та розміри. Такий уніфікований дизайн забезпечує візуальну цілісність, коли дисплей розташований у портретній орієнтації.
Безпечне та рівне кріплення
Центральне розташування отворів VESA на задній панелі дисплея забезпечує рівномірний розподіл ваги для надійного кріплення. Завдяки центральному розташуванню отворів VESA користувачі можуть розташовувати дисплей у портретній орієнтації, уникаючи випадкового нахилу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Монітор (з підставкою)
- З'єднувальний кабель
- Короткий посібник з початку роботи.
Коментарі
HDMI є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing L.L.C.
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 121 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | HDMIDisplayPortUSBAудіо-лінійний вихідRS232 |
| Інтерфейси: USB | 2 х |
| Ваги | 8,8 кг |
| Глибина продукту | 29 мм |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Діагональ дисплея | 43 дюйми |
| Діагональ екрана (в см) | 108 см |
| Клас енергоефективності | Г (А - Г) |
| Кількість виходів HDMI | 3 |
| Річне споживання електроенергії | 74 кВтч/год |
| Час відгуку пікселя | 8 мс |
| висота продукту | 558 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 010 ₴



