
Світлодіодний проектор Technaxx TX-332 з вбудованим динаміком, яскравістю 200 ANSI люмен, DLNA, WLAN 518161
17 260 ₴
- В наявності
- Код: 518161
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Світлодіодний проектор Technaxx TX-332

Характеристики продукту
- ANSI-люмен: 200 ANSI люмен
Характеристика
- Білий
- 200 ANSI люменів
- Світлодіод 30000 годин
- 1080p (1920x1080) 16:9 1000:1
- Місткість площі проекції: 1016 - 3048 мм (40 - 120 дюймів)
- Wi-Fi Bluetooth
- Вбудовані динаміки потужністю 3 Вт
- Змінний струм 76 Вт
Комплект поставки
- Проектор
- Мережевий кабель
- Пульт дистанційного керування (батарейки не входять до комплекту)
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC
- Bluetooth® — це всесвітньо зареєстрована торгова марка Bluetooth SIG, Inc.
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ANSI-люмен | 200 ANSI-люменів |
| Bluetooth® | Да |
| WLAN | Да |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 860 г |
| Версія Bluetooth | 4.2 |
| Відеорежим | 1080p |
| Глибина продукту | 182 мм |
| Джерело живлення | 90 - 240 В |
| Максимальна потужність | 3 в |
| Максимальна проєкційна відстань | 1,1 - 3,3 м |
| Операційна система | Лінукс |
| Під'єднання джгута | Роз'єм HDMI 3,5 мм (аудіо) вбудований модуль WLAN |
| висота продукту | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 260 ₴


