
Проектор Epson CO-FH01 3LCD, 3000 ANSI люмен, 1920 x 1080 Full HD, вбудований динамік, функція масштабування 518153
51 360 ₴
- В наявності
- Код: 518153
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Проектор Epson CO-FH01 3LCD

Характеристики продукту
- ANSI-люмен: 3000 ANSI люмен
- Роздільна здатність проектора: 1920 x 1080 Full HD
Коментарі
- HDMI® є зареєстрованою торговою маркою HDMI Licensing, LLC

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ANSI-люмен | 3000 ANSI люменів |
| Інтерфейс: USB 2.0 (матерінська плата) | 1 х |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 2,4 кг |
| Глибина продукту | 211 мм |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Діагональ проєкційного зображення | 0,66 - 9,93 м |
| Максимальна проєкційна відстань | 0,9 - 10,4 м |
| Максимальний робочий шум | 38 дБ |
| Позначення типу продукту | Цифровий проєктор |
| Потужність (вбудована лампа) | 188 Вт |
| Під'єднання джгута | HDMIUSB 2.0 Тип A |
| висота продукту | 87 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 360 ₴







