
РК-проектор Yaber K2S Pro

Характеристики продукту
- Світловий потік ANSI: 800 лм
Характеристика
- РК-дисплей 800 ANSI люмен
- Світлодіодний
- 1080p (1920x1080) 16:9
- Місткість проекційного екрана: 1016 - 5080 мм (40 - 200 дюймів)
- Фокус: Автомобіль
- Wi-Fi Bluetooth
- Вбудовані динаміки потужністю 10 Вт

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ANSI-люмен | 800 лм |
| Bluetooth® | Да |
| WLAN | Да |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 3,2 кг |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Глибина продукту | 270 мм |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Максимальний робочий шум | 28 дБ |
| Проєкційні технології | РК-дисплей |
| Розміри | (Ш x В x Г) 291 x 126 x 270 мм |
| Тип продукту | Проєктор |
| Формат зображення | 16:9 |
| висота продукту | 126 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 51 590 ₴











