
Світлодіодний проектор Yaber K3 PRO

Характеристики продукту
- ANSI Люмен: 1600 лм
Характеристика
- Світлодіодний світильник 1600 ANSI люменів
- Світлодіод 30000 годин
- 1080p (1920x1080) 16:9
- Місткість проекційного екрана: 1016 - 5080 мм (40 - 200 дюймів)
- Фокус: Автомобіль
- Ethernet/LAN WLAN Bluetooth
- Вбудовані динаміки потужністю 15 Вт із сабвуфером
- 110 Вт змінного струму

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| ANSI-люмен | 1600 лм |
| Bluetooth® | Да |
| WLAN | Да |
| Інтерфейси: HDMI | 2 х |
| Ваги | 5,1 кг |
| Версія Bluetooth | 5 |
| Глибина продукту | 323 мм |
| Джерело живлення | 100-240 В |
| Кількість портів 10/100/1000 Мбіт/с | 1 х |
| Максимальна проєкційна відстань | 1,1 - 3,3 м |
| Проєкційні технології | ВЕЛ |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| висота продукту | 154 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 570 ₴











