DLP-проектор Yaber K300s
Характеристики продукту
- Світловий потік ANSI: 1000 лм
Характеристика
- Короткофокусний проектор для домашнього кінотеатру, чорний
- DLP 1000 ANSI люмен
- Світлодіод 20000 годин
- 1080p (1920x1080) 16:9 1500:1
- Місткість проекційного екрана: 1016 - 3048 мм (40 - 120 дюймів)
- Фокус: Можливість автоматичного масштабування
- Ethernet/LAN WLAN Bluetooth
- Вбудовані динаміки потужністю 15 Вт
- 100 Вт змінного струму

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| ANSI-люмен | 1000 лм |
| Bluetooth® | Да |
| WLAN | Да |
| Інтерфейси: HDMI | 1 х |
| Ваги | 1.8 кг |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Глибина продукту | 223 мм |
| Джерело живлення | 100-240 В |
| Кількість портів 10/100/1000 Мбіт/с | 1 х |
| Максимальна проєкційна відстань | 0,05 - 1,1 м |
| Максимальний робочий шум | 27 дБ |
| Проєкційні технології | ДЛП |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| висота продукту | 83 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 930 ₴











