
Базова панель Neomounts AFP-875BL для FL55-875BL1 та WL55-875BL1 - чорного кольору

Характеристики продукту
- Підтримує всі стандарти VESA до

Опис
Neomounts AFP-875BL – це додаткова опорна пластина для мобільного візка FL55-875BL1 та настінного кріплення WL55-875BL1. Опорна пластина має м’яке покриття для захисту підлоги від пошкоджень. За потреби опорну пластину можна закріпити до підлоги. Усі необхідні монтажні матеріали включені.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 21,150 |
| Глибина продукту | 600 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри | (Ш x В x Г) 864 x 0,95 x 600 мм |
| Специфікація матеріалу | Сталь |
| Тип продукту | Опорна плита |
| Ширина вироби | 864 мм |
| висота продукту | 0,95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 590 ₴




