
Опорна плита Neomounts AFP-875WH для FL55-875WH1 і WL55-875WH1 - біла

Характеристики продукту
- Підтримує всі стандарти VESA до

Опис
Neomounts AFP-875WH - це додаткова базова пластина для мобільного візка FL55-875WH1 і настінного кріплення WL55-875WH1. Основна плита оснащена м'якою підкладкою, яка захищає підлогу від пошкоджень. При необхідності опорну плиту можна прикріпити до підлоги. Всі необхідні монтажні матеріали входять в комплект.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 0 |
| Глибина продукту | 600 мм |
| Розміри | (Ш x В x Г) 864 x 0,95 x 600 мм |
| Специфікація матеріалу | Сталь |
| Тип продукту | Опорна плита |
| Ширина вироби | 864 мм |
| висота продукту | 0,95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 150 ₴




