
Тримач для клавіатури та миші Neomounts від Newstar KEYB-V100

Характеристики продукту
- Підтримує всі стандарти VESA до
- Максимальне навантаження 10 кг

Опис
KEYB-V100 — універсальний тримач для клавіатур та мишей.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2 кг |
| Глибина продукту | 13 см |
| Колір | Срібло |
| Максимальна вантажність | 10 кг |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Підходить для серії | Універсальний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 25 x 79 x 13 см |
| Тип продукту | Підставка для миші та клавіатури |
| Ширина вироби | 25 см |
| висота продукту | 79 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 560 ₴




