
Тримач для клавіатури/миші Neomounts KEYB-V050 - макс. 10 кг - VESA 75x75 - ширина 50 см - сумісний з KEYB-V100RACK - сріблястий

Характеристики продукту
- Підтримує всі стандарти VESA до

Опис
Підставка для клавіатури та миші Neomounts KEYB-V050 – це універсальна підставка для клавіатури та миші. Ця підставка чудово підходить для кріплення на стіні, стелі або столі. Ця консоль ідеально кріпиться до стіни, стелі або столу за допомогою монтажного отвору VESA 75x75 мм. Виберіть потрібне кріплення для стіни, стелі або столу та поєднайте його з цією підставкою для клавіатури та миші. Хочете поєднати клавіатуру, мишу та монітор? З нашим адаптером KEYB-V100RACK можлива будь-яка комбінація. У наведеному прикладі показано настільне кріплення Neomount FPMA-D940HC для плоскопанельного монітора в поєднанні з KEYB-V100 (75 см x 23 см) та KEYB-V100RACK. KEYB-V050 (50 см x 23 см) кріпиться аналогічним чином. Кріплення підходить як для лівшів, так і для правшів. Цю підставку можна використовувати з будь-якою клавіатурою та мишею. Ергономічна ручка допомагає запобігти болю в шиї та спині. Він ідеально підходить для використання в офісі, на стійках реєстрації або на стійці реєстрації. Необхідні монтажні матеріали включені.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1 кг |
| Глибина продукту | 22,5 см |
| Діагональ дисплея | 1 дюйм |
| Колір | Срібло |
| Позначення типу продукту | Zubehör TFT/LCD-TV |
| Підходить для серії | Універсальний |
| Розміри | (Ш x В x Г) 50 x 10 x 22,5 см |
| Тип продукту | Підставка для миші та клавіатури |
| Ширина вироби | 50 см |
| висота продукту | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 330 ₴




