
Digitus DN-19 12-U-S-SW 19-дюймова настінна стійкова шафа (Ш x В x Г) 540 x 595 x 400 мм 12 U 518059
8 160 ₴
- В наявності
- Код: 518059
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настінний корпус 12U, SOHO, незібраний, 595x540x400 мм, скляні двері, чорний (RAL 9005)
Характеристики продукту
- Мережевий настінний корпус з 12 висотними блоками, виготовлений з міцного, високоеластичного сталевого листа товщиною 1,1 - 1,5 мм з порошковим покриттям
- Доставка незібраних серверних стійок у плоских упаковках забезпечує ефективність витрат та простору
- Вентиляційні отвори для активної та пасивної вентиляції в мережевій шафі
Опис
Настінні корпуси SOHO у розібраному вигляді виготовлені з міцної листової сталі. Корпуси спеціально розроблені для економії місця та коштів. Вони постачаються в розібраному вигляді в плоскій упаковці. Настінний монтаж швидкий та простий. Завдяки своїй гнучкості, настінні корпуси ідеально підходять для всіх поширених обчислювальних та телекомунікаційних застосувань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Профільні рейки 483 мм (19 дюймів) на передній частині 19-дюймової стійки, змінна глибина
- Кабельний вхід у нижній частині мережевого корпусу 12U з пластиковою кришкою, зверху зі щітковою смужкою
Коментарі
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 18600 г |
| Глибина продукту | 400 мм |
| Колір | чорний (ral 9005) |
| Матеріал | сталеве листове скло (прозоре) |
| Одиниці виміру висоти | 12 У |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Розміри | (Ш x В x Г) 540 x 595 x 400 мм |
| Тип продукту | 19-дюймова підвісна шафа |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 540 мм |
| висота продукту | 595 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 160 ₴

