
Intellinet 711777 19-дюймова настінна стійкова шафа (Ш x В x Г) 570 x 500 x 450 мм 9 U 518054
10 110 ₴
- В наявності
- Код: 518054
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настінний розподільник Intellinet 19" 9U, глибина 450 мм, чорний

Характеристики продукту
- Ідеально підходить для 19-дюймових застосувань
- Максимальне навантаження 60 кг
- Двері із безпечного скла можна відкривати більш ніж на 180°
- Холоднокатаний оцинкований сталевий каркас SPCC товщиною до 1,2 мм
- Антистатичне порошкове покриття з усіх боків
- Легкознімні бічні панелі
- Доставка в плоскій упаковці

Опис
Настінні розподільники Intellinet пропонують гнучке та комплексне рішення для мережевих установок. Ми будемо раді зустрітися з вами, щойно доставка буде завершена. Замовте зручний, повністю зібраний настінний розподільник або заощадьте місце та гроші, скориставшись відповідним варіантом у плоскій упаковці.
Окрім надзвичайно компактних 10-дюймових стійок, ви можете вибрати з широкого асортименту 19-дюймових корпусів. Від 6 до 20 корпусів заввишки, з монтажною глибиною від 300 до 600 мм, доступні в чорному (RAL9005) або сірому (RAL7035) кольорах, ми пропонуємо правильне рішення для будь-яких потреб. Знімні бічні панелі, дверцята із безпечного скла, що замикаються та відкриваються на 180°, та додаткова поворотна рама роблять заміну кабелів та компонентів надзвичайно зручною.
Ми гарантуємо найвищу якість матеріалів та майстерності. Це включає каркас із холоднокатаної сталі SPCC та антистатичне порошкове покриття всіх поверхонь.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Окрім надзвичайно компактних 10-дюймових стійок, ви можете вибрати з широкого асортименту 19-дюймових корпусів. Від 6 до 20 корпусів заввишки, з монтажною глибиною від 300 до 600 мм, доступні в чорному (RAL9005) або сірому (RAL7035) кольорах, ми пропонуємо правильне рішення для будь-яких потреб. Знімні бічні панелі, дверцята із безпечного скла, що замикаються та відкриваються на 180°, та додаткова поворотна рама роблять заміну кабелів та компонентів надзвичайно зручною.
Ми гарантуємо найвищу якість матеріалів та майстерності. Це включає каркас із холоднокатаної сталі SPCC та антистатичне порошкове покриття всіх поверхонь.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Відповідає стандартам: ANSI/EIA RS-310-D, IEC60297-2, DIN41494; Частина 1; DIN41494; Розділ 7
Комплект поставки
- 2 монтажні рейки з регульованою глибиною
- Монтажний матеріал
Коментарі

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 20 кг |
| Глибина продукту | 450 мм |
| Колір | чорний (ral 9005) |
| Матеріал | безпечне скло сталь |
| Одиниці виміру висоти | 9 У |
| Позначення типу продукту | Стійка |
| Розміри | (Ш x В x Г) 570 x 500 x 450 мм |
| Тип клавіатури | Німецький, QWERTZ |
| Тип продукту | 19-дюймова підвісна шафа |
| Ширина вироби | 570 мм |
| висота продукту | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 110 ₴





