
Digitus DN-19 12-U-EC-SW 19-дюймова настінна стійкова шафа (Ш x В x Г) 600 x 638 x 450 мм 12 U 518050
12 580 ₴
- В наявності
- Код: 518050
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настінний корпус DIGITUS Dynamic Basic Series -12 U (Ш x В x Г) 600 x 638 x 450 мм чорний (RAL 9005)

Характеристики продукту
- Настінний корпус 12U, Dynamic 611x600x450 мм, чорний (RAL 9005)
- Глибина 450 мм дозволяє економити простір при монтажі
- Оптимальна вентиляція
- Замикаються безпечні скляні двері зі сталевою рамою

Опис
Настінні мережеві шафи серії Dynamic розроблені для простого та надзвичайно економічно ефективного розширення мережі. Дах, підлога та задня стінка кожної шафи обладнані отворами для введення кабелів. Шасі даху також має виріз для монтажу вентиляторного модуля. Всередині встановлені дві пари оцинкованих профільних рейок 483 мм (19 дюймів) з позначками одиниць висоти, які можна зчитувати в обох напрямках. Ці рейки регулюються по глибині. Кожна шафа виготовлена з міцного сталевого листа товщиною до 1,5 мм. Вони мають електростатичне порошкове покриття стандартних кольорів: сірого (RAL 7035) та чорного (RAL 9005). Знімні бічні панелі та знімні передні дверцята, що замикаються, полегшують доступ. Петлі дверцят є змінними. Настінний монтаж виконується у два простих кроки: монтажна пластина, що постачається в комплекті, прикручується до стіни, а потім з'єднується з корпусом.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристика
- Якщо пасивної вентиляції настінного корпусу для таких пристроїв, як маршрутизатори, NAS, ДБЖ, АТС, недостатньо, на стелю шафи даних можна встановити окремо доступний модуль вентилятора.
- Петлю вхідних дверей, що замикаються, можна змінювати з правого на лівий кут за потреби — ідеально підходить для цифрової інфраструктури вашого бізнесу, домашньої мережі чи офісу.
- Замикаються безпечні скляні двері зі сталевою рамою
- 483 мм (19 дюймів) - профільні рейки, встановлені на передній панелі шафи, оцинковані
- 483 мм (19 дюймів) – профільні рейки регулюються по глибині та позначені одиницею висоти
- Міцний сталевий лист товщиною 0,8 - 1,2 мм з високою несучою здатністю, покритий порошковою фарбою
- Можливість введення кабелю ззаду, даху та підлоги (попередньо вирізані отвори)
- Дах підготовлено для елемента вентилятора (вирізано)
- Вентиляційні отвори для активної та пасивної вентиляції
- 4 точки заземлення (підлога, бічні сторони та передні двері) із захисним ковпачком
Коментарі

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 18300 г |
| Глибина продукту | 450 мм |
| Колір | чорний (ral 9005) |
| Матеріал | сталевий лист |
| Одиниці виміру висоти | 12 У |
| Розміри | (Ш x В x Г) 600 x 638 x 450 мм |
| Тип | Мереєва шафа |
| Тип продукту | 19-дюймова підвісна шафа |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 600 мм |
| висота продукту | 638 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 580 ₴









