
Digitus DN-19 16-U-EC-SW 19-дюймова настінна стійкова шафа (Ш x В x Г) 600 x 816 x 450 мм 16 U 518045
16 020 ₴
- В наявності
- Код: 518045
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Настінний корпус 16U 816x600x450 мм, чорний (RAL 9005)

Характеристики продукту
- 19-дюймова IT-стійка має 16 U (одиниць висоти) для монтажу мережевих та серверних установок, а також компонентів для аудіозастосувань – максимальна глибина монтажу становить 36,5 см.
- У підлозі, стелі та задній стінці є попередньо вирізані отвори для прокладання кабелів, які можна відкривати за потреби – дверцята із безпечного скла мають кут відкриття 210°
- Завдяки знімним бічним панелям, мережевий розподільник має дуже зручний доступ для обслуговування та встановлення вбудованих компонентів електронної обробки даних, таких як патч-панелі, комутатори або подовжувачі живлення.

Опис
Настінні корпуси серії Dynamic Basic виготовлені з міцної листової сталі. Зварні з'єднання підвищують стійкість. Бічні панелі знімні, що робить встановлення на стіну швидким і простим. Завдяки своїй гнучкості вони ідеально підходять для всіх поширених комп'ютерних і телекомунікаційних застосувань. Двері легко знімаються, а петлі можна замінити. Дах оснащений перфорованою кришкою для покращеної циркуляції повітря.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Якщо пасивної вентиляції настінного корпусу для таких пристроїв, як маршрутизатори, NAS, ДБЖ, АТС, недостатньо, на стелю шафи даних можна встановити окремо доступний модуль вентилятора.
- Петлю вхідних дверей, що замикаються, можна вільно змінювати з правого на лівий кут – ідеально підходить для цифрової інфраструктури вашої компанії, домашньої мережі чи офісу. Замкові двері з безпечного скла зі сталевою рамою.
- Замикаються безпечні скляні двері зі сталевою рамою
- 1-точкове замикання на вхідних дверях
- 483 мм (19 дюймів) - профільні рейки, встановлені на передній панелі шафи, оцинковані
- 483 мм (19 дюймів) – профільні рейки регулюються по глибині та позначені одиницею висоти
- Міцний сталевий лист товщиною 0,8 - 1,2 мм з високою несучою здатністю, покритий порошковою фарбою
- Можливість введення кабелю ззаду, даху та підлоги (попередньо вирізані отвори)
- Дах підготовлено для елемента вентилятора (вирізано)
- Вентиляційні отвори для активної та пасивної вентиляції
- 4 точки заземлення (підлога, бічні сторони та передні двері) із захисним ковпачком
Коментарі

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 22100 г |
| Глибина продукту | 450 мм |
| Колір | чорний (ral 9005) |
| Матеріал | сталевий лист |
| Одиниці виміру висоти | 16 У |
| Розміри | (Ш x В x Г) 600 x 816 x 450 мм |
| Тип | Мереєва шафа |
| Тип продукту | 19-дюймова підвісна шафа |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 600 мм |
| висота продукту | 816 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 020 ₴









