
Digitus DN-19 09U-6/6 19-дюймова настінна стійкова шафа (Ш x В x Г) 600 x 509 x 600 мм 9 U 518043
16 980 ₴
- В наявності
- Код: 518043
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Професійний настінний корпус DIGITUS

Характеристики продукту
- Міцний, високоміцний сталевий лист товщиною 1,1 - 1,5 мм, з порошковим покриттям
- Знімні та замикаються бічні частини
- Вентиляційні отвори для активної та пасивної вентиляції

Опис
Настінні шафи DIGITUS® виготовлені з міцної листової сталі. Бічні панелі знімні та замикаються на ключ. Збірка швидка та проста. Задні дверцята шафи прикручуються до стіни та з'єднуються з шафою. За бажанням, шафи також можна встановити окремо за допомогою окремо доступних вирівнювальних ніжок або роликів. Така гнучкість робить ці настінні шафи ідеальними для всіх поширених застосувань електронної обробки даних та телекомунікацій.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ступінь захисту: IP20
- Замикаються безпечні скляні двері зі сталевою рамою
- Профільні рейки 483 мм (19 дюймів), встановлені спереду та ззаду, регульовані по глибині
- Кабельний вхід ззаду та знизу з пластиковою кришкою та верхньою розсувною кришкою
- Включає комплект з 8 монтажних болтів 19 дюймів
- Навантаження: 100 кг
- Вхідні двері: скляні двері
Комплект поставки
- Офіс
- 2 профільні рейки
- 8 монтажних гвинтів
- інструкції з складання
Коментарі

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 23 кг |
| Глибина продукту | 600 мм |
| Колір | сіро-білий (ral 7035) |
| Матеріал | безпечне скло сталь |
| Одиниці виміру висоти | 9 У |
| Розміри | (Ш x В x Г) 600 x 509 x 600 мм |
| Тип продукту | 19-дюймова підвісна шафа |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 600 мм |
| висота продукту | 509 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 980 ₴





