
Rittal AX IT 7641.350 19-дюймова настінна стійкова шафа (Ш x В x Г) 600 x 380 x 350 мм 7 U 518041
21 370 ₴
- В наявності
- Код: 518041
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коментарі

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 17,700 |
| Глибина продукту | 350 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | сталевий лист |
| Одиниці виміру висоти | 7 У |
| Розміри | (Ш x В x Г) 600 x 380 x 350 мм |
| Тип продукту | 19-дюймова підвісна шафа |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 600 мм |
| висота продукту | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 370 ₴

