
Опис
Ріттал 7391.000 /
Характеристика
- Випадок:
- - Профільний каркас, основа: сталевий лист
- - Сплави: цинкове лиття під тиском
- Колір: .
- - Профільна рама, основа: RAL 7035
- - Кришка, ніжки: RAL 5018
Комплект поставки
- Міцна на кручення профільна рама з перфорацією 482,6 мм (19 дюймів)
- Стабільна основа з інтегрованими ніжками, які можна прикріпити до підлоги
- Включаючи монтажні аксесуари
Коментарі
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер | 7035 |
| Ваги | 0 |
| Висота | 14995 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Глибина продукту | 750 мм |
| Колір | Сірий |
| Максимальна вантажність | 150 тонн |
| Матеріал | Сталь |
| Одиниці виміру висоти | 31 У |
| Оздоблення поверхні | Порошкове покриття |
| Позначення типу продукту | Стійка |
| Розміри | (Ш x В x Г) 550 x 1499,5 x 750 мм |
| Тип продукту | 19-дюймова патч-панель |
| Ширина | 550 |
| висота продукту | 1499,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 710 ₴


