
Плоский корпус Rittal 19" (Ш x В x Г) 600 x 358 x 600 мм
Характеристики продукту
- Швидке складання, яке може виконати одна людина без інструментів
- Настінний або підлоговий корпус
Опис
Ріттал 7507.100 /
Характеристика
- Настінний/підлоговий корпус для 6 високотехнологічних ІТ-систем, у плоскій упаковці для складання без інструментів
- Вільний вибір дверних петель
- Статичне навантаження рівня 19 дюймів: 5 кг/HE Матеріал: сталевий лист, дверцята із загартованим склом (ESG)
- Поверхневе покриття: порошкове покриття кольору RAL 7035.
Комплект поставки
- Справа
- Стіновий елемент
- Базовий кронштейн
- 2 плити даху/перекриття
- 2 профільні рейки 19 дюймів
- 2 бічні стінки
- Скляні двері
- З'єднувальні елементи
- Комплект заземлення
Коментарі
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 600 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAL-номер | 7035 |
| Ваги | 23.382 |
| Висота | 358 мм |
| Глибина продукту | 600 мм |
| Кількість дверей | 1 |
| Мoдель | Інший |
| Максимальна вантажність | 30 т |
| Матеріал | Сталь |
| Одиниці виміру висоти | 6 У |
| Оздоблення поверхні | Порошкове покриття |
| Розміри | (Ш x В x Г) 600 x 358 x 600 мм |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип продукту | 19-дюймова стоячна шафа |
| висота продукту | 358 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 430 ₴


