
Універсальна рамка Digitus ECOline 19" для настінного монтажу

Характеристики продукту
- Доставка в упаковці Flat-Pack
Опис
Універсальна рама ECOline 19" для настінного монтажу виготовлена з міцної листової сталі. Регульовані 19-дюймові профільні шини глибиною до 350 мм доповнюють загальний вигляд рами. Рама пофарбована в чорний колір RAL 9005.
Характеристика
- 8 HE
Коментарі
Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 6,03 кг |
| Глибина продукту | 250 мм |
| Колір | чорний (ral 9005) |
| Матеріал | Сталь |
| Одиниці виміру висоти | 8 У |
| Одиниці висоти (HE) | 8 У |
| Позначення типу продукту | Rack-Zubehör |
| Розміри | (Ш x В x Г) 505 x 372 x 250 мм |
| Тип продукту | Настінний кронштейн |
| Ширина вироби | 505 мм |
| висота продукту | 372 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 570 ₴



