
Digitus DN-19 12U-6/6 19-дюймова настінна стійкова шафа (Ш x В x Г) 600 x 643 x 600 мм 12 U 518012
20 790 ₴
- В наявності
- Код: 518012
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Професійний настінний корпус DIGITUS

Характеристики продукту
- Міцний, високоміцний сталевий лист товщиною 1,1 - 1,5 мм, з порошковим покриттям
- Знімні та замикаються бічні частини
- Вентиляційні отвори для активної та пасивної вентиляції

Опис
Настінні шафи Digitus виготовлені з міцної сталевої конструкції з мінімальною кількістю зварних швів. Завдяки своєму позачасовому дизайну та швидкому складанню, настінні шафи SoHo ідеально підходять для всіх типових ІТ- та телекомунікаційних застосувань.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ступінь захисту: IP20
- Замикаються безпечні скляні двері зі сталевою рамою
- Профільні рейки 483 мм (19 дюймів), встановлені спереду та ззаду, регульовані по глибині
- Кабельний вхід ззаду та знизу з пластиковою кришкою та верхньою розсувною кришкою
- Включає комплект з 8 монтажних болтів 19 дюймів
- Навантаження: 100 кг
- Тип корпусу: настінний корпус
- Вхідні двері: скляні двері
Комплект поставки
- Настінна шафа, 2 профільні рейки, монтажні гвинти (8 шт.), інструкція зі складання
Коментарі

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 30 кг |
| Глибина продукту | 600 мм |
| Колір | сіро-білий (ral 7035) |
| Матеріал | безпечне скло сталь |
| Одиниці виміру висоти | 12 У |
| Розміри | (Ш x В x Г) 600 x 643 x 600 мм |
| Тип продукту | 19-дюймова підвісна шафа |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 600 мм |
| висота продукту | 643 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 790 ₴




