
19-дюймова стійкова шафа Digitus DN-19 22U-6/6-B-1 (Ш x В x Г) 600 x 1164 x 600 мм 22 U 518008
44 470 ₴
- В наявності
- Код: 518008
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Шафа DIGITUS Professional 22 HE, серія Unique, 1164x600x600 мм, чорний RAL 9005

Характеристики продукту
- 1,5 мм міцний, несучий сталевий лист з порошковим покриттям
- Знімні та замикаються бічні частини
- Вентиляційні отвори для активної та пасивної вентиляції
- Захисні скляні двері зі сталевою рамою та ручкою

Опис
Серія мережевих шаф Unique DIGITUS® була розроблена та виготовлена для кабельних систем та мережевих компонентів. Цю серію було вдосконалено, що призвело до оптимальної продуктивності з точки зору якості та доданої вартості. Кожна шафа ідеально спроектована, зручна у використанні та естетично приваблива. Такі характеристики, як маркування одиниць висоти на рейках, легке та швидке встановлення дверей та бічних панелей, а також змінна глибина встановлення передніх та задніх рейок, роблять продукт привабливим для монтажників. Вражаючий дизайн серії Unique доповнюється передніми дверима з безпечного скла зі сталевою рамою та ручкою. Обмежувач дверей можна за бажанням змінювати з лівого на правий. Кожна шафа включає передні двері, що замикаються, зі вставкою з безпечного скла, сталеві двері, що замикаються, та бічні панелі, що замикаються. Комплект поставки також включає два комплекти рейок з регулюванням глибини, кабельний вхід та щіткову планку. Дах також підготовлений для встановлення вентилятора.
Характеристика
- Задні двері та бічні панелі, що замикаються
- 483 мм (19 дюймів) рейлінги спереду та ззаду, регульовані по глибині
- Введення кабелю посередині підлоги за допомогою розсувної пластини з гумовим ущільнювачем
- Регульовані по висоті ніжки
- Містить комплект із 28 монтажних гвинтів 483 мм (19 дюймів)
- Даховий модуль для вентиляційного пристрою
- Відповідає стандартам IEC 297-1/2 (19-дюймовий блок) та IEC 917-2-1 (метрична одиниця)
- 2 ключі для дверей та бічних стін
- Комплект містить 28 монтажних гвинтів
Комплект поставки
- Мережева шафа
- 2 ключі для дверей та бічних стін
- Комплект містить 28 монтажних гвинтів
Коментарі

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 47,9 кг |
| Глибина продукту | 600 мм |
| Колір | чорний (ral 9005) |
| Матеріал | безпечне скло сталь |
| Одиниці виміру висоти | 22 У |
| Позначення типу продукту | Стійка |
| Розміри | (Ш x В x Г) 600 x 1164 x 600 мм |
| Тип продукту | 19-дюймова стоячна шафа |
| Ширина вироби | 600 мм |
| висота продукту | 1164 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 470 ₴










