
19-дюймова настінна стійкова шафа Digitus DN-19 20U-6/6 (Ш x В x Г) 600 x 998 x 600 мм 20 U 518006
30 720 ₴
- В наявності
- Код: 518006
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Професійний настінний корпус DIGITUS

Характеристики продукту
- Міцний, високоміцний сталевий лист товщиною 1,1 - 1,5 мм, з порошковим покриттям
- Знімні та замикаються бічні частини
- Вентиляційні отвори для активної та пасивної вентиляції

Опис
Настінні шафи DIGITUS® виготовлені з міцної листової сталі. Бічні панелі знімні та замикаються, що робить складання швидким та простим. Задні дверцята шафи прикручуються до стіни та з'єднуються з шафою. Така гнучкість робить ці настінні шафи ідеальними для всіх поширених застосувань електронної обробки даних та телекомунікацій.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Ступінь захисту: IP20
- Замикаються безпечні скляні двері зі сталевою рамою
- Профільні рейки 483 мм (19 дюймів), встановлені спереду та ззаду, регульовані по глибині
- Кабельний вхід ззаду та знизу з пластиковою кришкою та верхньою розсувною кришкою
- Включає комплект з 8 монтажних болтів 19 дюймів
- Навантаження: 100 кг
- Тип корпусу: настінний корпус
- Вхідні двері: скляні двері
Комплект поставки
- Настінна шафа, 2 профільні рейки, монтажні гвинти (8 шт.), інструкція зі складання
Коментарі

Ви можете знайти товари, що відповідають цьому товару, тут
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 40 кг |
| Глибина продукту | 600 мм |
| Колір | сіро-білий (ral 7035) |
| Матеріал | безпечне скло сталь |
| Одиниці виміру висоти | 20 У |
| Розміри | (Ш x В x Г) 600 x 998 x 600 мм |
| Тип продукту | 19-дюймова підвісна шафа |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 600 мм |
| висота продукту | 998 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 720 ₴





