Колонки для ПК Creative GIGAWORKS T40 II 51MF1615AA000
Характеристики продукту
- Першокласний звук у стильному корпусі
- Максимальна потужність 10 Вт RMS
- Роз'єм для навушників
Опис
Цей високоякісний динамік забезпечує найкращі враження від прослуховування музики. Технологія BasXPort™ забезпечує динамічні баси навіть без сабвуфера. Вбудовані регулятори басів і високих частот дозволяють оптимально налаштувати їх відповідно до ваших уподобань. Вбудований роз'єм для навушників доповнює враження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | аудіо, стерео (роз'єм 3,5 мм) |
| Ваги | 5,1 кг |
| Джерело живлення | через адаптер змінного струму |
| Диапазон частот | 50 Гц - 20 кГц |
| Довжина виробу | 143 мм |
| Загальне середньоквадратичне відхилення | 32 Вт |
| Канали (AV-ресивер) | 2 |
| Колір | Чорний |
| Кількість людей, які говорять | 3 |
| Роз'єм для навушників | Да |
| Тип передавання даних | дротовий |
| Тип продукту | динамік ПК |
| Ширина вироби | 88 мм |
| висота продукту | 313 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 330 ₴






