Колонки для ПК Trust GTX38 Ultimate Bass 19023
Характеристики продукту
- Вихідна потужність 60 Вт RMSMS
- Комплект динаміків 2.1 з дерев'яним сабвуфером
- Високоякісний звук з глибоким басом
- Дротовий пульт дистанційного керування з роз'ємом для навушників та AUX-In
- 4-в-1: сумісний з ПК, Wii, Sony PlayStation 3 та Xbox 360
- Режим енергозбереження

Опис
Енергозбереження
Ця акустична система має функцію інтелектуального керування живленням для економії енергії. Якщо акустична система не отримує аудіо приблизно через 60 хвилин, вона автоматично переходить у режим очікування (світлодіодний індикатор вимкнеться).
Після повторного відтворення аудіо система динаміків автоматично вмикається, і відтворення продовжується (світлодіодний індикатор світиться). Не хвилюйтеся, якщо ви забудете вимкнути систему динаміків, вона зробить це за вас.
Сабвуфер 255 x 240 x 255 мм
Кожен сателіт: 90 x 102 x 210 мм
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Ця акустична система має функцію інтелектуального керування живленням для економії енергії. Якщо акустична система не отримує аудіо приблизно через 60 хвилин, вона автоматично переходить у режим очікування (світлодіодний індикатор вимкнеться).
Після повторного відтворення аудіо система динаміків автоматично вмикається, і відтворення продовжується (світлодіодний індикатор світиться). Не хвилюйтеся, якщо ви забудете вимкнути систему динаміків, вона зробить це за вас.
Сабвуфер 255 x 240 x 255 мм
Кожен сателіт: 90 x 102 x 210 мм
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Комплект поставки
- Сабвуфер
- 2 сателітні динаміки
- Дротовий пульт дистанційного керування
- Аудіокабель для підключення
- Інструкція користувача
Коментарі
Доставка без iPhone.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | навушники (роз'єм 3,5 мм) |
| Ваги | 5,16 кг |
| Джерело живлення | через адаптер змінного струму |
| Диапазон частот | 95–20 000 Гц |
| Довжина виробу | 429 мм |
| Загальне середньоквадратичне відхилення | 60 Вт |
| Канали (AV-ресивер) | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Кількість людей, які говорять | 2 |
| Тип передавання даних | дротовий |
| Тип продукту | динамік ПК |
| Функція бездротового заряджання | Немає |
| Ширина вироби | 347 мм |
| висота продукту | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 350 ₴











