DPOX180H - портативний цифровий осцилограф 180 МГц 517913
  • В наявності
  • Код: 517913
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
опис
Fnirsi DPOX180H — це пристрій 2-в-1, який поєднує в собі двоканальний цифровий осцилограф і генератор DDS. Функція осцилографа дозволяє вимірювати аналоговий сигнал із смугою пропускання до 180 МГц. З частотою дискретизації 500 MS/s осцилограф дозволяє виявляти зміни сигналу в реальному часі. Пристрій дозволяє вимірювати частоту, період і шпаруватість сигналу. Також варто звернути увагу на режим тригера, який може працювати в автоматичному, звичайному або одиночному режимі вимірювання. Це дозволяє більш точно вимірювати сигнали.
p1185523-S995c711f4b61454096ea496ea1bc13adn.jpg
Прилад оснащений 2,8" LCD TFT дисплеєм, який дозволяє зручно зчитувати результати вимірювань і легко керувати пристроєм. Живиться від акумулятора ємністю 3000 мАг. Заряджається пристрій за допомогою роз'єму USB Type-C. Осцилограф використовується в роботі з електронікою, зокрема при ремонті та діагностиці електронних пристроїв і їх проектуванні. Це корисний інструмент для людей, яким потрібен зручний багатофункціональний пристрій для вимірювання і тестування електронних компонентів.
Властивості
  • Цифровий осцилограф:
    • Кількість каналів: 2
    • Аналогова смуга пропускання: від 0 до 180 МГц
    • Глибина вимірювання: 120 Kpts
    • Вхідний опір: 1МОм
    • Режим зв'язку: AC/DC
    • Частота дискретизації в реальному часі: 500 MS/s
    • Діапазон тестової напруги: 1X: 40 В / 10X: 400 В
    • Вертикальна чутливість: від 5 мВ/под. до 10 В/под
    • Вертикальне зміщення: регулюється
    • Режим запуску: автоматичний, нормальний, одиночне вимірювання
    • Тип тригера: наростаючий фронт, спадаючий фронт
    • Рівень тригера: регульований
    • Параметри вимірювань: частота, період, шпаруватість
    • Режим X-Y
  • Генератор сигналів
  • інтерфейс USB
  • Дисплей: кольоровий, 2,8" LCD IPS
  • Зарядка: USB Type-C, 5V 2A
  • Розміри: 135 х 90 х 40 мм
В комплекті
  • Фнірси DPOX180H
  • Зарядний пристрій
  • кабель USB
  • Посібник користувача
Характеристики
Основні
Кількість каналів2
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
Група180МГц