
Мережевий ізолятор FL ISOLATOR 1000-RJ/RJ Phoenix Contact 2313915 Кількість портів Ethernet 2 517897
17 360 ₴
- В наявності
- Код: 517897
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Мережевий ізолятор FL ISOLATOR 1000-RJ/RJ
Характеристики продукту
Опис
Phoenix Contact 2313915 / Пасивний мережевий ізолятор для електричної ізоляції в мережах Ethernet. Захищає пристрої Ethernet від різниці потенціалів до 4 кВ. Може використовуватися для швидкостей передачі до 1 Гбіт/с. Можливість підключення двох штекерів RJ45.
Коментарі
Продукт призначений для підприємців
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Аксесуари | істинний |
| Ваги | 122.300 г |
| Глибина продукту | 92 мм |
| Запчастина | ЛОЖЬ |
| Кількість Ethernet портів | 2 |
| Максимальна температура довкілля | +75 °С |
| Модель із каталогу виробника | ІЗОЛЯТОР FL 1000-RJ/RJ |
| Мінімальна температура довкілля | -25 °С |
| Розміри | (Ш x В x Г) 22,5 x 99 x 92 мм |
| Сертифікат опору | IP20 |
| Стан | Нове |
| Тип продукту | Мережевий ізолятор |
| Швидкість передавання | 10 / 100 / 1000 Мбіт/с |
| Ширина вироби | 22,5 мм |
| висота продукту | 99 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 360 ₴



