
Опис
Підключаємий приймач-передавач SCALANCE X SFP991-1 - 1 порт LC 100 Мбіт/с, багатомодове оптичне скло, дальність передачі до 5 км. Підключаємі приймачі-передавач SFP991-1 пропонують гнучкі варіанти оснащення для модульних промислових комутаторів Ethernet 2-го та 3-го рівнів для оптичних з'єднань. Завдяки робочому діапазону температур від -40°C до +85°C, підключаємі приймачі-передавач особливо підходять для використання в складних умовах. – Економія коштів завдяки модульній системі. Структура електричних та оптичних мереж Industrial Ethernet, а також топологія мережі та тип порту можуть бути легко адаптовані до структури підприємства та розширені в будь-який час завдяки модульній системі. – Стабільна промислова мережа для передачі даних, голосу та відео. – Висока продуктивність завдяки гігабітним портам.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Коментарі
Продукт призначений для підприємців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 10-гігабітний Ethernet | ЛОЖЬ |
| Ethernet | ЛОЖЬ |
| Ваги | 10 г |
| Глибина | 57 мм |
| Глибина продукту | 57 мм |
| Гігабітний Ethernet | ЛОЖЬ |
| Довжина хвилі | 1300 |
| Кількість комбінованих портів RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Кількість портів 10 Мбіт/с AUI | 0 |
| Кількість портів 10 Мбіт/с BNC | 0 |
| Кількість портів 100/1000 Мбіт/с RJ45 | 0 |
| Кількість портів 1000 Мбіт/с MT RJ | 0 |
| Стан | Нове |
| Швидкий Ethernet | істинний |
| висота продукту | 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 390 ₴



