
Поштова скринька Burg Wächter 12830 SYLT 1883 K листова сталь мідь (металева) з ключовим замком 517600
8 940 ₴
- В наявності
- Код: 517600
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Поштова скринька SYLT 1883 K з листової сталі
Характеристики продукту
- З розеткою, що відкривається
- Містка скринька для коштовностей
- З литим кутом стовпа
Опис
Класика: містка скринька для коштовностей з литою поштовою скринькою. Під відкидним дахом ви знайдете містку поштову скриньку.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Формат вставки DIN C4
- Вхід (ширина х висота): 330 х 35 мм
Комплект поставки
- Поштова скринька з листової сталі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Глибина продукту | 205 мм |
| Колір | мідь (металева) |
| Матеріал | сталевий лист |
| Розміри | (Ш x В x Г) 410 x 345 x 205 мм |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | стіна |
| Тип замка | із замком на ключ |
| Тип продукту | Поштовий ящик |
| Ширина вироби | 410 мм |
| висота продукту | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 940 ₴

