
Burg Wächter 8140 AMRUM 3867 NI срібна поштова скринька з нержавіючої сталі з замком на ключ 517590
9 330 ₴
- В наявності
- Код: 517590
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Поштова скринька
Характеристики продукту
- З розеткою, що відкривається
- З поштовою скринькою
- Дуже хороший захист вашої пошти
Опис
Сучасний та позачасовий. Містка поштова скринька з нержавіючої сталі з відкидним дахом від дощу.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Формат вставки DIN C4
- Нержавіюча сталь
- Виготовлено з натуральної, обробленої вручну нержавіючої сталі
- Покрито захисним лаком, стійким до подряпин
- Вхід (ширина х висота): 332 х 31 мм
Комплект поставки
- Поштова скринька з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина продукту | 115 мм |
| Колір | Срібло |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Розміри | (Ш x В x Г) 377 x 320 x 115 мм |
| Спосіб встановлення | стіна |
| Тип замка | із замком на ключ |
| Тип продукту | Поштовий ящик |
| Ширина вироби | 377 мм |
| висота продукту | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 330 ₴

