
Поштова скринька Burg Wächter 32500 VERONA 3844 ES, нержавіюча сталь, сріблястий колір, із замком на ключ 517589
18 880 ₴
- В наявності
- Код: 517589
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Поштова скринька
Характеристики продукту
- З розеткою, що відкривається
- З поштовою скринькою та газетою
- Дуже хороший захист для пошти та газет
Опис
Під відкидним дахом ви знайдете вхід для газет та містку поштову скриньку.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Дуже успішний проект
- Формат вставки DIN C4
- Нержавіюча сталь
- Виготовлено з натуральної, обробленої вручну нержавіючої сталі
- Вхід (ширина х висота): 335 х 30 мм
Комплект поставки
- Поштова скринька з нержавіючої сталі.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Глибина продукту | 150 мм |
| Колір | Срібло |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Розміри | (Ш x В x Г) 404 x 354 x 150 мм |
| Стан | Нове |
| Спосіб встановлення | стіна |
| Тип замка | із замком на ключ |
| Тип продукту | Поштовий ящик |
| Ширина вироби | 404 мм |
| висота продукту | 354 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 880 ₴

