
Адаптер Ethernet через коаксіальний кабель Renkforce RF-6861944 Coax Максимальна дальність: 300 м з функцією PoE 1 шт. 517550
7 570 ₴
- В наявності
- Код: 517550
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристика
- IEEE 802.3 af/at/bt PoE++ 90 Вт для потужних PoE-пристроїв.
- Радіус дії 300 метрів для потужних пристроїв PoE++.
- Підтримує напругу постійного струму від 48 В до 70 В. Різна робоча напруга для різного споживання енергії.
- + та - 2-провідне живлення без полярності для надійної установки.
- Підтримує великі інсталяції MDU (багатоквартирних будинків) з можливістю придушення перехресних перешкод.
- Опис цього товару було перекладено автоматично.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | Локальна мережа (10/100 Мбіт/с) |
| Ваги | 125 г |
| Вміст | 1 шт. |
| Довжина виробу | 104 мм |
| Максимальна бітрейт | 100 Мбіт/с |
| Максимальна дальність | 300 м |
| Паковання без пластику | Паковання без пластику |
| Стан | Нове |
| Технічні характеристики мережевого розширювача | з функцією PoE |
| Тип передавання даних | Коаксіальний |
| Тип продукту | Адаптер Ethernet через коаксіальний кабель |
| Ширина вироби | 42 мм |
| висота продукту | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 570 ₴





