
Мережевий розширювач Renkforce RF-2871000, 2 дроти, максимальна дальність дії: 500 м без функції PoE, 2 шт. 517539
12 580 ₴
- В наявності
- Код: 517539
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Розширення мережі Renkforce через UTP (комплект з 2 шт.)

Характеристики продукту
- Збільшує дальність до 500 м
- Ідеально підходить для встановлення IP-камер
- Головний адаптер підтримує підключення до чотирьох ведених адаптерів.
- Компактний дизайн
- Працює на C4Line

Опис
Зазвичай радіус дії мережі Ethernet становить 100 м, хоча максимальна довжина мережевого кабелю обмежена. Наприклад, вам може знадобитися встановити камеру на більшій відстані.
Цей подовжувач розширює радіус дії до 500 метрів і досягає швидкості до 100 Мбіт/с. Ідеально підходить для недорогих установок IP-камер. Спліттер дозволяє підключати до чотирьох підлеглих адаптерів і підтримувати камери. Звичайно, ця технологія доступна для всіх протоколів, кодів і програм для забезпечення сумісності та програмного забезпечення для керування IP-камерами.
Крім того, розширювач є plug-and-play. Для встановлення не потрібна IP-адреса чи конфігурація мережі.
Цей подовжувач розширює радіус дії до 500 метрів і досягає швидкості до 100 Мбіт/с. Ідеально підходить для недорогих установок IP-камер. Спліттер дозволяє підключати до чотирьох підлеглих адаптерів і підтримувати камери. Звичайно, ця технологія доступна для всіх протоколів, кодів і програм для забезпечення сумісності та програмного забезпечення для керування IP-камерами.
Крім того, розширювач є plug-and-play. Для встановлення не потрібна IP-адреса чи конфігурація мережі.
Комплект поставки
- 2x розширення мережі
- Інструкція користувача
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Локальна мережа (10/100 Мбіт/с) |
| Ваги | 120 г |
| Вміст | 2 шт. |
| Довжина виробу | 75 мм |
| Максимальна бітрейт | 100 Мбіт/с |
| Максимальна дальність | 500 м |
| Технічні характеристики мережевого розширювача | без функції PoE |
| Тип передавання даних | 2 дроти |
| Тип продукту | Подовжувач живлення |
| Ширина вироби | 40 мм |
| висота продукту | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 580 ₴












