
Коробка для модератора Franken UMMSB, картонна. Кількість деталей: 1500, 510 мм x 105 мм x 320 мм, білий колір. 517534
7 180 ₴
- В наявності
- Код: 517534
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

МОДЕРАЦІЙНИЙ БЛОК UMMSB 1500 частин, білий
Характеристики продукту
- 1500 деталей
- 10 карток модерації 25 x 42 см, 500 прямокутників 9,5 x 20,5 см, 100 овалів 11 x 19 см, 100 кіл Ø 9,5 см, 100 кіл Ø 14 см, 50 кіл Ø 19,5 см, усі карти відсортовані за кольором: білий, світло-блакитний, червоний, жовтий, зелений та помаранчевий, по 240 точок розмітки червоного та зеленого кольорів, 20 маркерів для фліпчарту (4200)
- Маса (вага): 3 кг.
- Матеріал контейнера: Картон
- Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вміст | 1 шт. |
| Глибина продукту | 320 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість частин | 1500 |
| Матеріал | картон |
| Матеріал резервуара | картон |
| Тип продукту | Поле модерації |
| Ширина вироби | 510 мм |
| висота продукту | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 180 ₴

