
ДБЖ 1000 ВА FSP Fortron FP1000 FP1000 517515
8 350 ₴
- В наявності
- Код: 517515
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Джерело безперебійного живлення (ДБЖ) FSP Fortron FP1000 1000 ВА / 600 Вт

Характеристики продукту
- Ідеальне мікропроцесорне керування гарантує високу надійність
- Перетворювач напруги Boost-Buck для стабільної напруги
- Автоматичний перезапуск після відновлення живлення змінного струму
- Малий розмір
- Імітована синусоїда
- Процес заряджання у вимкненому стані
- Функція холодного запуску

Опис
Серія лінійно-інтерактивних ДБЖ FP забезпечує стабільний, надійний захист та масштабований час роботи. Це ідеальне рішення для користувачів ПК, малого бізнесу та невеликих телекомунікаційних застосувань.
Вбудований мікропроцесорний контролер гарантує високу надійність. Завдяки імітації синусоїди та функції холодного запуску, серія FP є найкращим вибором.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Вбудований мікропроцесорний контролер гарантує високу надійність. Завдяки імітації синусоїди та функції холодного запуску, серія FP є найкращим вибором.
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Типовий час заряджання:
- Індикатор ємності від 4-6 до 90% / режим змінного струму: зелений індикатор
- / Режим роботи від батареї: зелений блимок
- У разі захисту від перевантаження
- , Захист від перезаряджання
- Режим будильника / батареї: звучить кожні 10 секунд
- Сигналізація / Низький рівень заряду батареї: Звук
- Сигналізація / Перевантаження: 2 тони
- За секунду / Сигналізація / Заміна батареї: Сигналізація: Звукова
- Сигналізація кожні 2 секунди / Помилка: Безперервний звук
Системні вимоги
- Підтримує Windows® 98/Xp/2000/Vista/7/8/10
- Windows® Server 2000/2003/2008/2012/2016
- Лінукс
- МАТИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Buck |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 8,2 кг |
| Глибина продукту | 182 мм |
| Кількість виходів | 4 х |
| Модель із каталогу виробника | ФП1000 |
| Номінальна потужність (ВА) | 1000 ВА |
| Тип продукту | UPS |
| Час моста за типового навантаження | 20 хв |
| Ширина вироби | 320 мм |
| висота продукту | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 350 ₴



