
ДБЖ Green Cell 3000 ВА RTII GC-UPS15 517499
43 140 ₴
- В наявності
- Код: 517499
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Технічні дані
ДБЖ Green Cell найвищої якості
Акумулятори, що гарантують тривалий час автономної роботи, тривалий термін служби та безпеку
Сучасне програмне забезпечення для керування забезпечує просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле керування пристроєм.
Потужність: 3000 ВА (2700 Вт) / Тип: онлайн / Батарейки: 6 x 12 В 9 Аг / Термін служби батарейок: 5 років
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
ДБЖ Green Cell найвищої якості
Акумулятори, що гарантують тривалий час автономної роботи, тривалий термін служби та безпеку
Сучасне програмне забезпечення для керування забезпечує просте, швидке та інтуїтивно зрозуміле керування пристроєм.
Потужність: 3000 ВА (2700 Вт) / Тип: онлайн / Батарейки: 6 x 12 В 9 Аг / Термін служби батарейок: 5 років
Зверніть увагу: цей опис продукту було автоматично перекладено. Якщо ви можете допомогти нам його покращити, будь ласка, повідомте нас.
Характеристика
- Потужність: 3000 ВА (2700 Вт)
- Тип: онлайн
- Захист від перезаряджання: так
- Код товару: UPS15
- Виробник: Green Cell
- Захист від перенапруги: так
- Розміри: 440 x 86,5 x 720 мм
- Вага: 23,3 кг
- Зв'язок: USB, RS232
- Вхідна напруга: 110-290 В
- Акумулятори: 6 x 12 В 9 Аг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 13,9 кг |
| Волість | 2700 Вт |
| Глибина продукту | 86,5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість портів 10/100/1000 Мбіт/с | 2 х |
| Модель із каталогу виробника | UPS RTII |
| Номінальна потужність (ВА) | 3000 ВА |
| Охолодження | активний |
| Тип продукту | UPS |
| Форма корпусу (комп'ютер) | Вежа |
| Ширина вироби | 440 мм |
| висота продукту | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 140 ₴





