
БЛОК ДБЖ PVUA 24/24-10 на DIN-рейку, 24 В/DC, 24 В/DC 517491
31 870 ₴
- В наявності
- Код: 517491
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

БЛОК ДБЖ на DIN-рейку PVUA 24/24-10
Характеристики продукту
- Оптимальне управління акумулятором
- Візуалізація напруги та струму
- Комплексна діагностика та контроль
Опис
PVUA 24/24-10 з акумуляторним модулем – це гарне рішення там, де важливий тривалий час роботи мосту. PVUA оснащений оптимізованою системою керування акумулятором. Він також пропонує комплексний моніторинг напруги та струму з численними опціями сигналізації. Модуль оснащений РК-дисплеєм та портом RS-232. Напруга зарядки акумуляторного модуля регулюється температурою, що збільшує термін служби акумулятора та зменшує потребу в частому обслуговуванні.
Характеристика
- Електронний захист від перевантаження по струму та короткого замикання
- Активне обмеження струму у разі помилки
- Автоматичне розпізнавання підключених акумуляторних модулів
- Надійний сигнал раннього попередження з низьким резервом заряду батареї. Максимальний термін служби батареї завдяки керуванню температурою батареї.
- Пружинна система для легкого обслуговування
- Безпотенційний сигнальний контакт
- Захист від зворотної полярності
- Захист від повного розряду акумулятора
- Інтерфейс для візуалізації даних та програмування
- Моніторинг струму та напруги
- Активні сигнальні виходи для функцій моніторингу
- Інтерфейс RS-232
- Підтримує живлення від промислових комп'ютерів.
Коментарі
Для буферизації потрібен акумуляторний модуль PVA 24.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | РС 232 |
| Ваги | 800 г |
| Вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Вихідний струм | 10 А |
| Вхідна напруга | 24 В постійного струму |
| Глибина продукту | 163 мм |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Максимальна вхідна напруга | 28,8 В постійного струму |
| Модель із каталогу виробника | ПВУА 24/24-10 |
| Мінімальна вхідна напруга | 20,8 В постійного струму |
| Розміри | (Ш x В x Г) 40 x 127 x 163 мм |
| Тип продукту | ДБЖ на DIN-рейці |
| Ширина вироби | 40 мм |
| висота продукту | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 870 ₴


