
ДБЖ

Характеристики продукту
- Малі розміри
- Легкий доступ до акумулятора
Опис
PULS UBC10.241 / Цей блок керування дозволяє легко встановити джерело безперебійного живлення з напругою 24 В постійного струму (наприклад, серії Puls DIMENSION). Буферний акумулятор встановлений на заводі. Він має різноманітні функції захисту, обслуговування та керування для забезпечення довготривалої та надійної роботи всіх підключених компонентів.
Характеристика
- Схвалено для використання в усьому світі
- Для буферизації 24 В/DC достатньо однієї батареї 12 В
- Стабілізована вихідна напруга в режимі буферизації
- Регульований час буферизації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5 А·год |
| Інтерфейс | брак |
| Ваги | 2850 г |
| Вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Вихідний струм | 10 А |
| Вхідна напруга | 22,5 - 30 В постійного струму |
| Глибина продукту | 119 мм |
| Кількість виходів | 1 х |
| Кількість під'єднань із резервним живленням від батареї | 1 |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Максимальна вхідна напруга | 30 В постійного струму |
| Мінімальна вхідна напруга | 22,5 В постійного струму |
| Час переходу за повного навантаження | 375 сек |
| висота продукту | 124 мм |
| вихід | пружинний затискач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 450 ₴



