ДБЖ PULS UBC10.241 517490
  • В наявності
  • Код: 517490
ДБЖ PULS UBC10.241 517490
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ PULS UBC10.241
ДБЖ
ДБЖ PULS UBC10.241
Характеристики продукту
  • Малі розміри
  • Легкий доступ до акумулятора
    Опис
    PULS UBC10.241 / Цей блок керування дозволяє легко встановити джерело безперебійного живлення з напругою 24 В постійного струму (наприклад, серії Puls DIMENSION). Буферний акумулятор встановлений на заводі. Він має різноманітні функції захисту, обслуговування та керування для забезпечення довготривалої та надійної роботи всіх підключених компонентів.
    Характеристика
    • Схвалено для використання в усьому світі
    • Для буферизації 24 В/DC достатньо однієї батареї 12 В
    • Стабілізована вихідна напруга в режимі буферизації
    • Регульований час буферизації.
    Характеристики
    Основні
    СтанНовий
    Користувальницькі характеристики
    Ємність акумулятора5 А·год
    Інтерфейсбрак
    Ваги2850 г
    Вихідна напруга24 В постійного струму
    Вихідний струм10 А
    Вхідна напруга22,5 - 30 В постійного струму
    Глибина продукту119 мм
    Кількість виходів1 х
    Максимальна вхідна напруга30 В постійного струму
    Мінімальна вхідна напруга22,5 В постійного струму
    Час переходу за повного навантаження375 сек
    висота продукту124 мм