
Промисловий ДБЖ WAGO 787-1675 1 шт. 517488
39 700 ₴
- В наявності
- Код: 517488
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

24 В постійного струму 5 А
Характеристики продукту
- Постійний струм 23 В - 28,5 В (живлення від мережі)
- Постійний струм 18,5 В - 27,5 В (живлення від батареї)
- Світлодіодний індикатор стану
Опис
WAGO 787-1675 /
Характеристика
- Ручка налаштування часу буферизації на місці
- Підготовлено для пристроїв та установок класу безпеки 1
- При горизонтальному монтажі незалежне охолодження базується на явищі конвекції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WAGO |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | РС 232 |
| Ваги | 800 г |
| Вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Вихідний струм | 5 А |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В змінного струму |
| Глибина | 135,5 мм |
| Глибина продукту | 127 мм |
| Кількість виходів | 2 х |
| Кількість під'єднань із резервним живленням від батареї | 2 |
| Кількість сполук, захищених від перенапруги | 2 |
| Час переходу за повного навантаження | 0,5 сек |
| висота продукту | 135,5 мм |
| вхідний струм | 0,1 - 21,5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 700 ₴

