
ДБЖ Siemens SITOP UPS500S 2,5 кВт, 24 В постійного струму, 22,5 - 29 В постійного струму, 15 А 517487
38 360 ₴
- В наявності
- Код: 517487
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

ДБЖ Siemens SITOP UPS500S потужністю 2,5 кВт
Характеристики продукту
- Акумулятор енергії 2,5 кВт
- Довговічні конденсатори заощаджують ваші кошти на заміні батареї
- Без вентиляції місця встановлення (VDE 0510 Частина 2/EN 50272-2)
Опис
Електрична енергія, що накопичується в свинцево-кислотних акумуляторах, забезпечує безперебійне живлення. Температури, що виникають у шафах керування, можуть скоротити термін служби акумуляторів. Але не з SITOP DC-USV. Довговічні конденсатори виключають необхідність заміни акумуляторів, що дозволяє необслуговуваному ДБЖ окупитися за короткий час. Оскільки водень не виробляється, шафа керування не потребує вентиляції. Короткий час заряджання гарантує швидку доступність після відключення електроенергії.
Переваги з першого погляду:
Базові блоки SITOP UPS500S 24 В/15 А з вбудованим накопичувачем енергії 2,5 або 5 кВт з можливістю підключення до 3 модулів розширення UPS 501S (5 кВт)
Довговічні конденсатори виключають необхідність заміни батареї: протягом 8 років UPS500 зберігає 80% своєї номінальної ємності за температури навколишнього середовища 50°C.
· Не потребує обслуговування
· Відсутність вентиляції місця встановлення (VDE 0510 Частина 2/EN 50272-2)
· Швидке відновлення готовності до кешування
Безпечне вимкнення та правильний перезапуск комп'ютерів SIMATIC
Переваги з першого погляду:
Базові блоки SITOP UPS500S 24 В/15 А з вбудованим накопичувачем енергії 2,5 або 5 кВт з можливістю підключення до 3 модулів розширення UPS 501S (5 кВт)
Довговічні конденсатори виключають необхідність заміни батареї: протягом 8 років UPS500 зберігає 80% своєї номінальної ємності за температури навколишнього середовища 50°C.
· Не потребує обслуговування
· Відсутність вентиляції місця встановлення (VDE 0510 Частина 2/EN 50272-2)
· Швидке відновлення готовності до кешування
Безпечне вимкнення та правильний перезапуск комп'ютерів SIMATIC
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Ваги | 1000 г |
| Вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Вихідний струм | 15 А |
| Вхідна напруга | 22,5-29 В постійного струму |
| Глибина | 125 мм |
| Глибина продукту | 125 мм |
| Максимальна вихідна напруга | 24 В постійного струму |
| Максимальна вхідна напруга | 29 В постійного струму |
| Максимальний струм/напруга | 15 А |
| Час переходу за повного навантаження | 134 сек |
| висота продукту | 125 мм |
| вхідний струм | 15,2 А (+2,3 А в режимі заряджання) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 360 ₴

