
ДБЖ Phoenix Contact QUINT-UPS на DIN-рейку/ 1AC/1AC/500VA, 120 В/AC / 230 В/AC, 120 В/AC / 230 В/AC, 5,2 A 517483
135 170 ₴
- В наявності
- Код: 517483
+380 (63) 620-58-36
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДБЖ Phoenix Contact QUINT-UPS/ 1AC/1AC/500VA на DIN-рейку

Характеристики продукту
- Може використовуватися по всьому світу завдяки універсальному входу
- Оптимальне використання часу буферизації та профілактичне обслуговування акумулятора
- Максимальна енергоефективність
- Можливість параметризації
- Гнучкість конфігурації
Опис
Phoenix Contact 2320270 / Безперебійне живлення для застосувань 120 В змінного струму/230 В змінного струму. Технологія IQ забезпечує максимальну доступність системи.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | від 3 до 200 А·год |
| Ваги | 2,2 кг |
| Вихідна напруга | 120 В змінного струму / 230 В змінного струму |
| Вихідний струм | 4,3 А (120 В змінного струму) / 2,2 А (230 В змінного струму) |
| Вхідна напруга | 120 В змінного струму / 230 В змінного струму |
| Глибина | 125 мм |
| Глибина продукту | 125 мм |
| Кількість виходів | 2 х |
| Максимальна вихідна напруга | 276 В змінного струму |
| Максимальна вхідна напруга | 264 В постійного струму |
| Максимальний струм/напруга | 5,2 А |
| Час переходу за повного навантаження | 3600 сек |
| висота продукту | 130 мм |
| вхідний струм | 4,3 А / 6,8 А макс. (120 В змінного струму); 2,2 А/3,7 А макс. (230 В змінного струму) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 170 ₴

